Rusza Festiwal Smaku!

Festiwal Smaku ponownie w Rybniku, Żorach, Jastrzębiu-Zdroju i Wodzisławiu Śląskim!

Już 6 lipca, po raz trzeci w Rybniku i całym regionie, rozpoczyna się tydzień smakowitego świętowania! Od poniedziałku do piątku będzie można odwiedzić wyjątkowe restauracje na śląsku.

Restauracje biorące udział w Festiwalu Smaku serwują menu degustacyjne: przystawka + danie główne w cenie 30 PLN, deser w cenie 11 PLN oraz drink – 13 PLN. Głównym założeniem wydarzenia jest zachęcenie lokalnej społeczności do odwiedzania nowych kulinarnych miejsc, odkrywania w sobie prawdziwego smakosza i przyjemne spędzanie czasu. Lista miejsc dostępna jest w festiwalowej aplikacji, do której trafiły nowe, wyjątkowe restauracje, które zaskoczą paletą smaków, jak i nietuzinkowym sposobem podania. W czasach smartfonów wychodzimy naprzeciw dzisiejszym standardom, udostępniając aplikację mobilną zarówno na platformy Android, jak i IOS dostępnej w Google Play oraz APP STORE pod nazwą Festiwal Smaku.

Menu ze zdjęciami festiwalowych propozycji oraz restauracje biorące udział są dostępne na Facebook.pl/FestiwalSmakuRybnik i stronie internetowej www.Festiwal-Smaku.pl. Goście w restauracjach są najważniejsi, z tej okazji nasi partnerzy fundują nagrody w wielu konkursach, które dzieją się w naszych social mediach, co pozwala im zostać nagrodzonym za aktywność. Dlatego zachęcamy do śledzenia naszych profili na Facebooku, jak i Instagramie, aby nie przegapić żadnych szczegółów. Wydarzenie w przyszłości wzorem innych miast będzie obywało się regularnie co pół roku. Zachęcamy do kontaktu i współpracy restauracje i kawiarnie z całego województwa.

 

Download Premium WordPress Themes Free
Download Premium WordPress Themes Free
Download Nulled WordPress Themes
Premium WordPress Themes Download
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download lenevo firmware
Download Nulled WordPress Themes
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=