Menu

Zainstaluj naszą aplikację!

LISTA RESTAURACJI | ZDJĘCIA | NAWIGACJA DO LOKALIAktualności12 września 2017

Konkurs ze smakiem na Facebook-u

Meldujcie się w festiwalowych lokalach i dzielcie swoimi opiniami! Wrzucajcie zdjęcia i recenzje w komentarzu pod tym postem konkursowym a spośród Was wyłonimy najbardziej kreatywnych i aktywnych festiwalowych wyjadaczy. Czeka na Was aż 70 super nagród. Szczegóły na naszym Facebooku.

8 września 2017

Świętujemy

Wraz z Miasto Zabrze oraz Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszamy na imprezę inaugurującą IV Zabrzański Festiwal Restauracji - Piknik w rytmie firmy „Biznes i relaks”, która odbędzie się 8 września 2017 r w godzinach od 13.00 do 19.00. (Kąpielisko Leśne, Zabrze Maciejów ul. Srebrna 10). Podczas imprezy odbędzie się m.in. degustacje potraw festiwalowych pokazy taneczne i fitness, zabiegi kosmetyczne i masaże, liczne atrakcje dla dzieci oraz ciekawe konkursy z nagrodami i wiele wiele innych 🙂 Musicie tam być! 🙂

4 września 2017

Fotografujemy

Ciągle poszerza się lista uczestników. 1 września odbyła się sesja fotograficzna części restauracji. Wkrótce publikacja pierwszych efektów.

Partnerzy

Podczas Zabrzańskiego Festiwalu Restauracji wspiera nas wielu partnerów tj. kluby sportowe, fitness kluby, salone medycyny estetycznej, sklepy ze zdrową żywnością. Nasi partnerzy przygotowali liczne nagrody, które będzie można wygrać za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku.

Patroni Medialni

Podczas Zabrzańskiego Festiwalu Restauracji wspieras nas wielu patronów medialnych, którzy informują o naszym wydarzeniu. Rusza intensywna kampania reklamowa w której na bieżąco będziecie Państwo dowiadywali się o szczegółach!

Mapa Festiwalu

Tutaj znajdziecie dokładne rozmieszczenie oraz adresy wszystkich restauracji i kawiarni biorących udział w Zabrzańskim Festiwalu Restauracji. Możecie zaplanowac swoją kulinarną wycieczkę po mieście. Sprawdzić, gdzie dokładnie znajduje się dana restauracja czy kawiarnia.

Poniżej festiwalowa mapa z lokalizacją wszystkich restauracji i kawiarni.Mapa Zabrze

Kontakt

Bądź z nami w kontakcie - najlepiej napisz wiadomość na Facebooku, lub skorzystaj z formularza poniżej

Wyślij nam wiadomość

Sending...
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

Dane kontaktowe