Menu

Zainstaluj naszą aplikację!

LISTA RESTAURACJI | ZDJĘCIA | NAWIGACJA DO LOKALI

Aktualności6 czerwca 2017

Konkurs ze smakiem na Facebook-u

Meldujcie się w festiwalowych lokalach i dzielcie swoimi opiniami! Wrzucajcie zdjęcia i recenzje w komentarzu pod tym postem konkursowym a spośród Was wyłonimy najbardziej kreatywnych i aktywnych festiwalowych wyjadaczy :) Nagrody czekają! SPONSORAMI są:

4 czerwca 2017

Zarezerwuj miejsce!

😀🚶👫📍 Gotowi na kulinarny trip? Pamiętajcie, że warto zarezerwować miejsca w festiwalowych lokalach - nie czekajcie do ostatniej chwili! 😋☎️📝 Dzwońce bezpośrednio do wybranej restauracji lub kawiarni!👍👍

12 maja 2017

Festiwal Smaku na Facebook-u

Dołącz do naszej społeczności i bądź na bieżąco! Czekają na Was konkursy z nagrodami od naszych Partnerów. Wejdź na Festiwal Smaku Tychy i bądź z nami w kontakcie

10 maja 2017

Fotografujemy

Powoli domyka się lista uczestników. Już 13 maja jedziemy do pierwszych restauracji fotografować pyszności.

5 maja 2017

Startujemy

Stało się! Festiwal Smaku zawitał do Tychów. W dniach 5-9 czerwca najlepsze restauracje i kawiarnie w mieście zaserwują specjalnie na tę okazję przygotowane, popisowe dania. Będziemy Was na bieżąco informować o postępach w organizacji eventu.

Partnerzy Festiwalu

Podczas Festiwalu Smaku wspiera nas wielu partnerów tj. fitness kluby, salony medycyny estetycznej, salony fryzjerskie, szkoły tańca. Nasi partnerzy przygotowali liczne nagrody, które będzie można wygrać za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku.

Patroni Medialni Festiwalu

Podczas Festiwalu Smaku wspiera nas wielu patronów medialnych, którzy informują o naszym wydarzeniu. Rusza intensywna kampania promocyjna, w której na bieżąco będziecie Państwo dowiadywali się o szczegółach Festiwalu Smaku!

Mapa Festiwalu

Tutaj znajdziecie dokładne rozmieszczenie oraz adresy wszystkich restauracji i kawiarni biorących udział w Festiwalu Smaku. Możecie zaplanowac swoją kulinarną wycieczkę po mieście. Sprawdzić, gdzie dokładnie znajduje się dana restauracja czy kawiarnia.

Poniżej festiwalowa mapa z lokalizacją wszystkich restauracji i kawiarni.Mapa Tychy

Kontakt

Bądź z nami w kontakcie - najlepiej napisz wiadomość na Facebooku, lub skorzystaj z formularza poniżej

Wyślij nam wiadomość

Sending...
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

Dane kontaktowe

E-mail: kontakt@festiwal-smaku.pl

Kamil Dutkiewicz

Tel: 881 201 983