Menu

Zainstaluj naszą aplikację!

LISTA RESTAURACJI | ZDJĘCIA | NAWIGACJA DO LOKALIAktualności2 października 2017

Konkurs ze smakiem na Facebook-u

Meldujcie się w festiwalowych lokalach i dzielcie swoimi opiniami! Wrzucajcie zdjęcia i recenzje w komentarzu pod tym postem konkursowym a spośród Was wyłonimy najbardziej kreatywnych i aktywnych festiwalowych wyjadaczy :) Czeka na Was mnóstwo ciekawych nagród 🎁

29 września 2017

3, 2, 1, Start..

Gotowi na kulinarny trip? Pamiętajcie, że warto zarezerwować miejsca w festiwalowych lokalach - nie czekajcie do ostatniej chwili! Dzwońcie bezpośrednio do wybranej restauracji lub kawiarni! Kontakty znajdziecie na naszej stronie poniżej.

18 września 2017

Fotografujemy

Ciągle poszerza się lista uczestników. Jednocześnie trwają sesje fotograficzne w restauracjach i kawiarniach.

14 września 2017

Startujemy

Stało się! Festiwal Smaku zawitał po raz IV do miasta swoich narodzin. W dniach 2-6 października najlepsze restauracje i kawiarnie w Częstochowie zaserwują specjalnie na tę okazję przygotowane, popisowe dania. Będziemy Was na bieżąco informować o postępach w organizacji eventu.

Partnerzy Festiwalu

Podczas Festiwalu Smaku wspiera nas wielu partnerów tj. kluby sportowe, fitness kluby, salone medycyny estetycznej, sklepy ze zdrową żywnością. Nasi partnerzy przygotowali liczne nagrody, które będzie można wygrać za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku.

Patroni Medialni Festiwalu

Podczas Festiwalu Smaku wspieras nas wielu patronów medialnych, którzy informują o naszym wydarzeniu. Rusza intensywna kampania reklamowa w której na bieżąco będziecie Państwo dowiadywali się o szczegółach Festiwalu Smaku!

Mapa Festiwalu

Tutaj znajdziecie dokładne rozmieszczenie oraz adresy wszystkich restauracji i kawiarni biorących udział w Festiwalu Smaku. Możecie zaplanowac swoją kulinarną wycieczkę po mieście. Sprawdzić, gdzie dokładnie znajduje się dana restauracja czy kawiarnia.

Poniżej festiwalowa mapa z lokalizacją wszystkich restauracji i kawiarni.Mapa Częstochowa

Kontakt

Bądź z nami w kontakcie - najlepiej napisz wiadomość na Facebooku, lub skorzystaj z formularza poniżej

Wyślij nam wiadomość

Sending...
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy!

Dane kontaktowe