Festiwal Smaku ponownie w Częstochowie i Radomsku!

Już od 3 do 7 sierpnia, po raz dziewiąty w Częstochowie i Radomsku, rozpoczyna się tydzień smakowitego świętowania! Od poniedziałku do piątku będzie można odwiedzić wyjątkowe restauracje.

Restauracja i kawiarnie biorące udział w Festiwalu Smaku zaserwują menu degustacyjne: przystawka + danie główne w cenie 30 PLN, deser w cenie 11 PLN oraz drink – 13 PLN. Głównym założeniem wydarzenia jest zachęcenie lokalnej społeczności do odwiedzania nowych kulinarnych miejsc, odkrywania w sobie prawdziwego smakosza i przyjemne spędzanie czasu. Lista miejsc dostępna jest w festiwalowej aplikacji, do której trafiły nowe, wyjątkowe restauracje, które zaskoczą paletą smaków, jak i nietuzinkowym sposobem podania. W czasach smartfonów wychodzimy naprzeciw dzisiejszym standardom, udostępniając aplikację mobilną zarówno na platformy Android, jak i IOS dostępnej w Google Play oraz APP STORE pod nazwą Festiwal Smaku.

Menu ze zdjęciami festiwalowych propozycji oraz restauracje biorące udział są dostępne na Facebook.pl/FestiwalSmaku i stronie internetowej www.Festiwal-Smaku.pl. Goście w restauracjach są najważniejsi, z tej okazji nasi partnerzy fundują nagrody w wielu konkursach, które dzieją się w naszych social mediach, co pozwala im zostać nagrodzonym za aktywność. Dlatego zachęcamy do śledzenia naszych profili na Facebooku, jak i Instagramie, aby nie przegapić żadnych szczegółów. Wydarzenie w przyszłości wzorem innych miast będzie obywało się regularnie co pół roku. Zachęcamy do kontaktu i współpracy restauracje i kawiarnie z całego województwa.

Download WordPress Themes Free
Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=
download karbonn firmware
Free Download WordPress Themes
free online course