Rusza Festiwal Smaku!

Festiwal Smaku ponownie w Rybniku, Żorach, Jastrzębiu-Zdroju i Wodzisławiu Śląskim!

Już 6 lipca, po raz trzeci w Rybniku i całym regionie, rozpoczyna się tydzień smakowitego świętowania! Od poniedziałku do piątku będzie można odwiedzić wyjątkowe restauracje na śląsku.

Restauracje biorące udział w Festiwalu Smaku serwują menu degustacyjne: przystawka + danie główne w cenie 30 PLN, deser w cenie 11 PLN oraz drink – 13 PLN. Głównym założeniem wydarzenia jest zachęcenie lokalnej społeczności do odwiedzania nowych kulinarnych miejsc, odkrywania w sobie prawdziwego smakosza i przyjemne spędzanie czasu. Lista miejsc dostępna jest w festiwalowej aplikacji, do której trafiły nowe, wyjątkowe restauracje, które zaskoczą paletą smaków, jak i nietuzinkowym sposobem podania. W czasach smartfonów wychodzimy naprzeciw dzisiejszym standardom, udostępniając aplikację mobilną zarówno na platformy Android, jak i IOS dostępnej w Google Play oraz APP STORE pod nazwą Festiwal Smaku.

Menu ze zdjęciami festiwalowych propozycji oraz restauracje biorące udział są dostępne na Facebook.pl/FestiwalSmakuRybnik i stronie internetowej www.Festiwal-Smaku.pl. Goście w restauracjach są najważniejsi, z tej okazji nasi partnerzy fundują nagrody w wielu konkursach, które dzieją się w naszych social mediach, co pozwala im zostać nagrodzonym za aktywność. Dlatego zachęcamy do śledzenia naszych profili na Facebooku, jak i Instagramie, aby nie przegapić żadnych szczegółów. Wydarzenie w przyszłości wzorem innych miast będzie obywało się regularnie co pół roku. Zachęcamy do kontaktu i współpracy restauracje i kawiarnie z całego województwa.

 

Premium WordPress Themes Download
Free Download WordPress Themes
Download Premium WordPress Themes Free
Download WordPress Themes
lynda course free download
download huawei firmware
Download WordPress Themes
udemy course download free