Festiwal Smaku już w Opolu!

Festiwal Opolskich Restauracji czyli Festiwal Smaku ponownie w Opolu!

 

Już 9 marca, po raz drugi w Opolu i całym regionie, rozpoczyna się tydzień smakowitego świętowania! Od poniedziałku do piątku będzie można odwiedzić wyjątkowe restauracje na opolszczyźnie. Po raz pierwszy do Festiwalu dołączyli także restauratorzy z Większyc i Św. Anny.

 

Restauracje biorące udział w Festiwalu Smaku serwują menu degustacyjne: przystawka + danie główne w cenie 25 PLN, deser + napój w cenie 10 PLN oraz drink – 13 PLN. Głównym założeniem wydarzenia jest zachęcenie lokalnej społeczności do odwiedzania nowych kulinarnych miejsc, odkrywania w sobie prawdziwego smakosza i przyjemne spędzanie czasu. Lista miejsc dostępna jest w festiwalowej aplikacji, do której trafiły nowe, wyjątkowe restauracje, które zaskoczą paletą smaków, jak i nietuzinkowym sposobem podania. W czasach smartfonów wychodzimy naprzeciw dzisiejszym standardom, udostępniając aplikację mobilną zarówno na platformy Android, jak i IOS dostępnej w Google Play oraz APP STORE pod nazwą Festiwal Smaku.

Menu ze zdjęciami festiwalowych propozycji oraz restauracje biorące udział są dostępne na Facebook.pl/FestiwalSmakuOpole i stronie internetowej www.Festiwal-Smaku.pl. Goście w restauracjach są najważniejsi, z tej okazji nasi partnerzy fundują nagrody w wielu konkursach, które dzieją się w naszych social mediach, co pozwala im zostać nagrodzonym za aktywność. Dlatego zachęcamy do śledzenia naszych profili na Facebooku, jak i Instagramie, aby nie przegapić żadnych szczegółów. Wydarzenie w przyszłości wzorem innych miast będzie obywało się regularnie co pół roku. Zachęcamy do kontaktu i współpracy restauracje i kawiarnie z całego województwa.

 

Lista Restauracji i kawiarni:

Kawiarnia i Restauracja INSPIRACJE

Pub Maska-Laboratorium

Nad Stawkiem

Fit&Food Catering Dietetyczny

Szara Willa

Poema Restaurant

Restauracja Kredens Opole

Zdrowo pod sufitem

Karczma Zagłoba

Restauracja Harcówka

Restauracja Pałac Większyce

Delikatesy Opole

San Ekobar

Cafe Dolce Vita

Papada

Hotel Festival

DeSilva Premium Opole

Klubokawiarnia Mamatoto

Mercure Opole Hotel

Kaiseki Sushi Bar

Fabuła

Download Premium WordPress Themes Free
Premium WordPress Themes Download
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Nulled WordPress Themes
download udemy paid course for free
download huawei firmware
Download Best WordPress Themes Free Download
ZG93bmxvYWQgbHluZGEgY291cnNlIGZyZWU=