Majonez Kielecki Społem Kielce sponsorem Festiwalu Smaku VIII!!!

Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” to firma o blisko 100-letnim doświadczeniu. Dzięki umiejętnemu łączeniu tradycji i nowoczesności jest obecnie jednym z liderów na polskim rynku FMCG.

Produkty WSP „Społem” słyną z niepowtarzalnego smaku i najwyższej jakości składników. Od pokoleń są doceniane przez konsumentów, czyli najbardziej wymagające jury. Źródłem sukcesu firmy od samego początku jej istnienia jest również budowanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi”.

Spółdzielnia posiada certyfikowany System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności zgodny z ISO 22000 oraz System Zarządzania Jakością według ISO 9001.

Stałe zatrudnienie dla blisko 400 osób, troska o środowisko naturalne i aktywne działania prospołeczne sprawiają, że WSP „Społem” jest istotnym elementem w lokalnej społeczności Kielc, a także jedną z wizytówek całego regionu świętokrzyskiego.

Niezmiennie najważniejszym produktem firmy pozostaje Majonez Kielecki. W 2010 roku marka ta została wyceniona na 42,7 mln zł i jest według rankingu „Rzeczpospolitej” jednym z najbardziej wartościowych polskich znaków towarowych.

Wśród wyrobów Spółdzielni znajdują się również: musztardy, sosy, ketchupy, ocet oraz Snack – Przysmak Świętokrzyski. Artykuły spożywcze stanowią obecnie przeważającą część oferty firmy.

Premium WordPress Themes Download
Download Nulled WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download WordPress Themes Free
lynda course free download
download redmi firmware
Premium WordPress Themes Download
download udemy paid course for free